Dragi devetošolci!

Čas je, da se prijavimo v srednje šole.
V poštnih nabiralnikih vas jutri – v torek čaka nova  PRIJAVA ZA VPIS V  ZAČETNI LETNIK SREDNJE ŠOLE.
Ker ste že dovolj samostojni si najprej preberite navodila za izpolnjevanje.
Pa začnimo:
·        Pišemo z velikimi tiskanimi črkami,
·        Čitljivo in v okenca, ali pa obkrožujemo številke pred besedami.
·        Ne pozabite vpisati EMŠO!
·        Bodite pozorni na NATANČEN NASLOV srednje šole. Prav tako na PROGRAM  in NAZIV- SMER, ki ste si jo izbrali. Pri tem si pomagajte Z RAZPISOM  ŠOL  (Podravska regija na povezavi: https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/ stran 23-24.
·        In seveda na koncu vaš podpis.
·        Pa tudi podpis vsaj enega starša.
·        Ko imate vse to, še enkrat preglejte kar ste zapisali od prve do zadnje vrstice.

Za prijavljanje boste potrebovali približno pol ure časa. Če potrebujete pojasnilo,  me kar pokličite na
GSM: pedagoginja Suzana 040 542 125.

·        Predlagam da PRIJAVNICO  najprej izpolnite s svinčnikom, pregledate in šele nato prevlečete-obvezno s kulijem.

·        Če želite, lahko izpolnjeno prijavnico  skenirate in pošljete g. ravnateljici :
          ravnateljica (ravnateljica@os-kidricevo.si) do petka 24. 4. 2020 do 9. ure.
·        Lahko pa prijavnico prinesete v šolo, v petek,  24. 4. 2020  v času od 9.00 do 10.00.

Še eno obvestilo:
Preizkusi nadarjenosti bodo od 1. 6. – 10. 6. 2020
Vpis na srednjih šolah  bo potekal od 1. 7.  – 10.7. 2020

V šoli bomo prijavnice pregledali in podpisali,  nato pa s priporočeno pošto  poslali na srednje šole.

Lepo vas pozdravljamo in želimo,
da bo vaša izbira zares PRAVA izbira.
Pedagoginja in  oba razrednika