V Tednu otroka je bilo sredino dopoldne za prvošolce matične in podružnične šole prav posebno, saj so postali člani Šolske skupnosti. Starejši učenci so jim na temo prosti čas pripravili prisrčen sprejem, v katerem je bilo veliko prepevanja in plesa. Razveselili so jih otroški pevski zbor, učenci obeh tretjih razredov ter sedmošolke, ki so jim ob sprejemu podelile tudi knjižice. Učenci so se nato zaobljubili, da bodo postali zgledni učenci šole. Ob sprejemu je prvošolčkom čestitala tudi ga. ravnateljica ter jim zaželela prijetno počutje v »veliki družini naše šole«. Na koncu so se zadovoljno posladkali s čokoladno torto, v želji po čim aktivnejšem preživljanju prostega časa pa so s seboj odnesli izdelek žoge s svojimi imeni.

Mentorica Šolske skupnosti: Klavdija Murko

(fotoutrinki)