BOŽIČNI KONCERT PEVCEV IN TAMBURAŠEV

V mesecu decembru smo vsi praznično razpoloženi, poteka pa tudi veliko dogodkov in prireditev, katerih se lahko udeležimo in si tako popestrimo praznike. Kot vsako leto je tudi letos potekal božični koncert pevcev matične šole in podružnice Lovrenc. Dogajanje se je iz šole prestavilo v Restavracijo Pan, da se je koncerta lahko udeležilo še več ljudi, kajti v goste smo povabili Tamburaški orkester PD Cirkovce. Otroški glasovi so ob zvokih tamburic zazveneli čarobno.

Koncert so otvorili naši najmlajši, ki pridno obiskujejo glasbene urice. Kasneje pa smo uživali v prazničnem glasbenem repertoarju otroškega in mladinskega pevskega zbora ob spremljavi tamburaškega orkestra.

V zaključni pesmi Sveta noč sta glasove združila oba zbora, pridružila pa sta se jim tudi naša zborovodkinja ga. Liljana Krošl in vodja tamburaškega orkestra g. Drago Klein. Tudi letos so obiskovalci koncerta bili navdušeni in vsi že komaj čakamo, s čim nas bodo pevci presenetili v naslednjem letu.

Novinarski krožek

(FOTOUTRINKI)

BOŽIČNI KONCERT (video)