TO SO NAŠA DEKLETA

 Ponovno se veselimo uspeha naših šahistk. Dekleta so pravi tim, nizajo uspehe drugega za drugim. Mi pa smo ponosni, da so del naše skupnosti in se veselimo z njimi.

Naša dekleta Arandjela Horvat, 8. b, Alisa Beranič, 7. a in Pia Šlamberger, 4. a so tokrat  v soboto, 16. 3. 2024, na državnem ekipnem šahovskem prvenstvu za starejše učenke osvojile 3. mesto. Na prvenstvu je sodelovalo 11 najboljših slovenskih šolskih ekip, ki so se na državno prvenstvo uvrstile kot prvakinje svojih regij.

Iskrene čestitke, dekleta!

 

DEKLETA IN ŠAH

Na sredinem šahovskem tekmovanju (21. 2. 2024) v večnamenski dvorani v Spuhlji so naša dekleta Arandjela Horvat, 8. b, Pia Šlamberger, 4. a in Alisa Beranič, 7. a osvojile prvo mesto in obogatile šolsko zbirko uspehov s še enim pokalom.

Ponosni na uspeh naših deklet jim iskreno čestitamo za  osvojeno prvo mesto in uvrstitev na državno tekmovanje.