JESENSKI KROS

21. 9. 2018 smo imeli učenci matične in podružnične šole športni dan. Ob 8.20 smo se učenci in učitelji zbrali pred šolo in se odpravili proti NK Aluminij. Tam nas je najprej prijazno pozdravila vodja športnega dne ga. Sonja Liber in nam podala navodila, kako po potekal športni dan, nato pa smo se ogreli. Po končanem ogrevanju smo imeli igre z žogo, vmes pa smo se tudi namalicali. Prvošolčki so tekli na 400 metrov, 2., 3. in 4. razredi na 600 metrov, od 5. do 9. razreda pa na 1000 metrov. V teku trojk so se med seboj pomerili šestošolci in sedmošolci ter osmošolci in devetošolci. Ekipo posameznega oddelka sta sestavljala 2 dečka in ena deklica. Na koncu so bila najboljšim podeljena priznanja, prav tako pa smo podelili tudi pokal najhitrejšemu tekaču in tekačici. To lovoriko sta letos osvojila Vera Veronika Muršec (7. b) in Anej Kirbiš (8. b)

Po podelitvi smo za seboj počistiti ter odšli proti šoli, nato na kosilo in domov.

Laura Predikaka in Nazar Zinchenko, 7. a
(Šolsko novinarstvo)

(fotoutrinki)