mala groharjeva kolonija 2016A

V petek, 30. septembra, je na ulicah Škofje Loke potekala Mala Groharjeva kolonija. Prireditev je tradicionalna in je namenjena učencem višjih razredov osnovnih šol, da se poskusijo v likovnem ustvarjanju na prostem. Kot vsako leto, smo letos bili tam tudi mi, učenci OŠ Kidričevo. Na likovni koloniji so sodelovale devetošolke: JULIJA FRANGEŽ, NUŠA RANFL in TJAŠA KERIN. Učenke so se izjemno potrudile in nastala so odlična likovna dela, ki se bodo potegovala za mesta desetih najboljših del, ki bodo nagrajene z objavo na razglednicah. Organizator je letos k sodelovanju povabil tudi likovnega ustvarjalca, karikaturista Borisa Oblaka, ki je na Mestnem trgu prikazal svoje delo – risanje karikatur. V Sokolskem domu pa smo si lahko ogledali razstavo lanskih nagrajenih del.

mentorica: Aleksandra Vidovič

 

(fotoutrinki)