FINALE MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA V KOŠARKI ZA UČENCE LETNIK 2003 IN MLAJŠE

V ponedeljek, 29. 2. 2016 so se mlajši učenci udeležili finala medobčinskega tekmovanja v košarki, ki je potekalo v OŠ Markovci. Učenci so osvojili 4. mesto. Na prvi tekmi proti OŠ Majšperk nam je zmanjkalo malo športne sreče, saj smo izgubili samo za točko. V tekmi za tretje mesto smo izgubili proti ekipi OŠ Markovci. Celotni ekipi gre pohvala za prikazano borbeno igro.

SEZNAM UČENCEV:

 1. VERLAK ALJAŽ , 6. r.
 2. FERČEC ANEJ, 6. r.
 3. VALENKO LOVRO, 6. r.
 4. GAŠPARIČ LUKA, 6. r.
 5. RAKOVIĆ LAZAR, 6. r.
 6. VIDOVIČ ŽAN, 7. r.
 7. OROZEL TILEN, 7. r.
 8. KAMENŠEK TADEJ, 7. r.
 9. ZAJŠEK DOMEN, 7. r.
 10. KNAUS TIBOR, 7. r.
 11. KOVAČIČ VID, 7. r.
 12. PETEK JAKOB, 7. r.

Športna pedagoginja:
Polona Fajt

 

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V KOŠARKI ZA UČENCE LETNIK 2003 IN MLAJŠE

V torek, 16. 2. 2016 so se mlajši učenci udeležili medobčinskega tekmovanja v košarki, ki je potekalo v OŠ Olge Meglič Ptuj. Učenci so premagali ekipo OŠ Ljudski vrt in izgubili proti ekipi OŠ Olge Meglič. Uvrstili so se v finale tega tekmovanja. Celotni ekipi gre pohvala za prikazano dobro igro, predvsem na prvi tekmi.

SEZNAM UČENCEV:

 1. VERLAK ALJAŽ , 6. r.
 2. FERČEC ANEJ, 6. r.
 3. VALENKO LOVRO, 6. r.
 4. GAŠPARIČ LUKA, 6. r.
 5. RAKOVIĆ LAZAR, 6. r.
 6. VIDOVIČ ŽAN, 7. r.
 7. OROZEL TILEN, 7. r.
 8. KAMENŠEK TADEJ, 7. r.
 9. ZAJŠEK DOMEN, 7. r.
 10. KNAUS TIBOR, 7. r.

Športna pedagoginja:
Polona Fajt