OBVESTILO

15. 6. 2017,  je na šoli potekalo snemanje video spota Kar boli svet, boli tudi mene. Snemanje je potekalo skupaj s člani Društva za boljši svet. Na povabilo so so odzvali tudi z RTV Slovenija in posneli nekaj kadrov skupaj z otroškim pevskim zborom ter našimi devetošolci, ki so se ravno poslavljali od osnovnošolskih klopi.

Posnetek bo predvajan danes na mariborski televiziji ob 18.00 uri. Posnetek bo predvajan tudi na slovenski televiziji, vendar trenutno nimamo informacije kdaj. Ko bo znano, jo bomo posredovali.

Iskrena hvala ge. Liljani Krošl, ki je kljub zdravstvenim težavam danes prišla in delila to zgodbo skupaj s svojimi pevci. Hvala vsem otrokom, zboru in solistom za njihov trud in nastop. Naši Lauri in Neji pa želimo vse dobro in hitro okrevanje, da se nam bosta čim prej ponovno pridružili v šoli kjer ju že sedaj pogrešamo.

Vse lepo tudi v mojem imenu in lepo vas pozdravljam,
Ankica Pikula