Obveščamo vas, da bo v ponedeljek, 27.2.2017, potekal pouk v znamenju pusta. Učenci od 6.-8. razreda bodo imeli tehniški dan in lahko v šolo pridejo maskirani ali pa se pred odhodom v park maskirajo v šoli.

Za devetošolce pa bo organiziran športni dan in v šolo ne pridejo maskirani.  Pred odhodom v park, po malici, bo dovolj časa, da se uredijo. Malica za učence predmetne stopnje bo ob 10.30 uri in nekoliko obilnejša, ker kosila ne bo. Učenci razredne stopnje se ravnajo po navodilih razredničark. Malica zanje se bo pričela ob 8.20 zjutraj, ob 11.00 uri pa bodo imeli  kosilo. V parku se bomo udeležili povorke in pustnega rajanja ob 12.00 uri. Lakoto bomo preganjali s pustnimi krofi. Spremeni se tudi urnik odhoda avtobusa. Prvi avtobus bo odpeljal ob 14.30 uri, drugi pa ob 15.00 uri.

Želimo vam zabavne pustne počitniške dni.

 Vodstvo šole