V ponedeljek, 24. oktobra 2016, smo imeli učenci prvega triletja skupaj s 4. in 5. c razredom športni dan. Nanj smo povabili tudi stare starše. Bili smo veseli, da so se odzvali v tako lepem številu. Prišlo jih je kar 60.

Z avtobusom smo se odpeljali do Kupčinjega vrha. Nato smo vzeli pot pod noge in se odpravili proti Rudijevemu domu na Donački gori. Po začetnih korakih so nekateri stari starši uvideli, da bo vzpon zanje kar naporen. S pogumom in trdo voljo so vsi dosegli cilj ter pokazali svojim vnukom, da zmorejo!

Učenci so brez težav prilezli do cilja. Edina ovira na poti je bila velika blatna luža. Tudi to smo premagali, le čevlji so bili blatni – v veliko veselje otrok in malo manj staršev.
Pri Rudijevem domu smo malicali, pa tudi nekoliko časa nam je ostalo za igro.
Po drugi poti smo se vrnili v dolino in nabrali nekaj kostanja – želeli smo ga še več, pa ga žal ni bilo. Športni dan smo zaključili utrujeni toda zadovoljni, srečni, polni vtisov ter z željo:

ŠE KDAJ!

Alenka Brumen

Video


FOTOUTRINKI


Fotografije:
Alenka  Brumen & Ivan Kojc