NOČ PRAVLJIC NA PODRUŽNICI LOVRENC

V četrtek, 2. 10. 2014, so na podružnični šoli že drugo leto zapored izvedli projekt Noč pravljic. Učenci so ta dan v šoli tudi prenočili. Popoldan so potekale številne aktivnosti, kot so sprehod, igre na prostem, peka kostanjev, peka klobas zunaj na ognju. Ob 19. uri pa smo se zbrali pred vrati šolske knjižnice, kjer sta ravnateljica Alenka Kutnjak in učenec Tibor Novak svečano prerezala trak ob odprtju prenovljene knjižnice. V knjižnici Lovrenc smo stare police zamenjali z novimi in tako bodo učenci še raje zavili v šolsko knjižnico. S svojim obiskom nas je počastila tudi ga. Zlatka Podvornik, bivša knjižničarka naše šole, ki je učencem prebirala pravljice. Z branjem pravljic so učenci od 1. do 5. razreda nadaljevali po razredih, nato pa sladko zaspali.

Jasna Medved

(fotoutrinki)