PRVOŠOLČKI POSTALI ČLANI ŠOLSKE KNJIŽNICE

Četrtek, 14. september, je bil za prvošolčke OŠ Kidričevo in podružnice Lovrenc poseben dan. Postali so namreč člani šolske knjižnice in tako je knjižnica bogatejša za 40 novih članov. Ob obisku knjižnice so se seznanili s knjižničnim redom ter s potekom izposoje in vračila gradiva. V sam proces so bili aktivno vključeni. Da bi si ta dan še posebej zapomnili, so bili tudi nagrajeni. Vsak je prejel svojo člansko izkaznico in knjižno kazalo, vsi učenci pa so v dar prejeli tudi slikanico Kako je gospod Feliks tekmoval s kolesom pisatelja Petra Svetine z ilustracijami Ane Razpotnik Donati. Prikupne slikanice in knjižna kazala je doniralo Društvo Bralna značka Slovenije s pomočjo Javne agencije za knjigo RS in sponzorjev (Hofer, BTC, SVIZ Slovenije, Luka Koper, Telekom Slovenije, Elektro Ljubljana).

Pa veliko užitkov na bralnem potovanju.

Jasna Medved