1.DAN

Z učenci smo varno prispeli v dom Škorpijon. Kot prvo smo se potrudili in malo namučili s postiljanjem postelj.
Popoldan pa je sledilo veliko zanimivih dejavnosti in iger. 
Imamo se super in se že veselimo jutrišnjega dne 😊

 

2. DAN

Po uspešno prespani noči, nam je kljub napovedanemu dežju, uspelo drugi dan šole v naravi, preživeti na prostem. Dopoldan smo preživeli v družbi domačih živali in se preizkusili v jahanju ponijev. Učitelj Vindi nas je popeljal skozi gozd, v katerem smo občudovali rastlinski in živalski svet.

Po okusnem kosilu smo se se odpravili na krajši pohod, vse do Avstrije. Vreme nam je dopuščalo, da smo se spopadli z iskanjem zaklada. Veselili smo se najdenega zaklada – zajčka. Čaka nas pa še zabaven kviz in veliko družabnih iger. 

 

3. DAN

Zadnji dan smo se zbudili v sončno jutro. Po okusnem zajtrku smo se razdelili v tri skupine. Tekmovali smo v zahtevnih nalogah športnega poligona, gradili bivake in ustvarjali iz naravnih materialov v gozdu. Ponovno smo dokazali, da je v nas športni duh in da smo ustvarjalni. Ob slovesu smo se zahvalili in se odpravili proti domu.

Fotoutrinki