ŠPORTNI DAN – ATLETIKA

 V četrtek, 10. 5. 2018, je na atletskem stadionu na Ptuju potekal vsakoletni športni dan. Ko smo prispeli, smo se najprej ogreli, da ne bi prišlo do poškodb. Vsak učenec je tekmoval v dveh disciplinah, kjer dosega dobre rezultate. Mlajši dečki in deklice so lahko tekmovali v skoku v daljino, skoku v višino, metu vorteksa ter teku na 60 metrov in 300 metrov. Starejši dečki in deklice so se lahko pomerili v skoku v daljino, skoku v višino, metu vorteksa, suvanju krogle ter teku na 60 metrov in 300 metrov. Posamezniki so tekmovali tudi v štafeti 4 x 100 metrov. Za rezultate smo se maksimalno potrudili in se nekateri uvrstili tudi na medobčinsko tekmovanje. Najboljši iz vsake discipline so dobili priznanja. Športni dan se je končal uspešno in brez poškodb.

Nia Bauman (7. b) in Tina Aubelj (8. a)
(Šolsko novinarstvo)

(fotoutrinki)