Dne 19. 10. 2021 smo na naši šoli izvedli športni dan – jesenski pohod. Vključili smo se sedmi, osmi in deveti razredi OŠ Kidričevo, učenci od 4. do 6. razreda so prehodili krajšo pot. V avli šole smo se zbrali ob 8.20. Vzeli smo sendvič in plastenko vode, se obuli in pred šolo počakali na vse učence. Ko smo se vsi zbrali, smo se odpravili na pohod. Peš smo odšli v Lovrenc in športno pot nadaljevali proti Strnišču. Ko smo prispeli do Strnišča, smo odšli nazaj proti Lovrencu in nato proti učilnici v naravi. Ob železnici smo odšli proti dvorcu Šterntal, nato pa se počasi vračali proti šoli mimo vrtca Kidričevo. Med samim športnim dnevom smo se tudi nekajkrat ustavili, se fotografirali, pojedli sendviče, popili pijačo in pojedli nekaj sladkega za ponovno energijo.

Celoten športni dan je trajal štiri ure. Zaključili smo ga s kosilom in odhodom domov.

Športni dan je bil zelo zabaven in športno obarvan. Z veseljem bi ga še kdaj ponovila.

 

Taja Bingo, 8. b

 

fotoutrinki