IMG_3022-COLLAGE

Za ogled fotogalerije pritisni na sliko.

Tudi v letošnjem šolskem letu se bomo s fotografskimi aparati podali na fotografska potepanja. Spoznavali in doživljali bomo okolje, naravo, domače kraje, iskali bomo znano /neznano, učili se bomo osnove fotografiranja in osnove računalniškega oblikovanja. Fotografiranje bomo združili s prijetnim sprehodom in druženjem, fotografije pa uporabili za popestritev spletne strani šole, za pripravo fotografskih razstav in za sodelovanje na fotografskih natečajih.

Fotografske delavnice so namenjene učencem od 7. do 9. razreda.

V mesecu oktobru smo se z učenci napotili v Pulo. Učenci so imeli možnost sodelovati na šolskem foto natečaju za najboljšo razglednico oz. zanimiv foto utrinek. Nagrado za najboljšo fotografijo prejme Sonja Topolovec iz 8.a, OŠ Kidričevo.

20161010_182804

Sonja Topolovec, 8.a, OŠ Kidričevo

Dobre fotografije nastajajo prav gotovo tudi v vašem prostem času, saj pravi fotograf mora biti s fotoaparatom vedno na pravem mestu ob pravem času. Vaše uspešne fotografije lahko pošljete na lumoskidricevo@gmail.com.

Povezava do spletne galerije FOTO 2015/16.

Mentorica: Aleksandra Vidovič