Za ogled fotogalerije pritisni na sliko.

Tudi v letošnjem šolskem letu se bomo s fotografskimi aparati podali na fotografska potepanja. Spoznavali in doživljali bomo okolje, naravo, domače kraje, iskali bomo znano /neznano, učili se bomo osnove fotografiranja in osnove računalniškega oblikovanja. Fotografiranje bomo združili s prijetnim sprehodom in druženjem, fotografije pa uporabili za popestritev spletne strani šole, za pripravo fotografskih razstav in za sodelovanje na fotografskih natečajih.

Fotografske delavnice so namenjene učencem od 7. do 9. razreda.

Osnove fotografiranja spoznamo tudi pri izbirnem predmetu LIKOVNO SNOVANJE.

Dobre fotografije nastajajo prav gotovo tudi v vašem prostem času, saj pravi fotograf mora biti s fotoaparatom vedno na pravem mestu ob pravem času. Vaše uspešne fotografije lahko pošljete na lumoskidricevo@gmail.com.

Povezava do spletne galerije FOTO 2015/16 in 2016/17.

Mentorica: Aleksandra Vidovič