V A B I L O

🎁

Vljudno vabljeni na KULTURNI ODER OŠ KIDRIČEVO,
ki bo v petek, 8.12., med 17. in 19. uro
v Parku pod tisočerimi zvezdami. ✨🌟⭐🎄
Za vas pripravljamo bogat kulturni program in druge dejavnosti,
božični bazar, sladke dobrote, drsanje in igre!
Za varnost na drsališču je obvezna čelada!
Vaši prispevki bodo obogatili naš šolski sklad.❤️
 
 

Z A H V A L A

✨⭐✨⭐✨⭐✨⭐✨⭐✨⭐✨
Hvaležni za vse zvezdice, ki so danes pele, igrale, plesale, recitirale, povezovale. Hvaležni za mrzle noske, ki so se pustili poslikati s čopičem in fotografirati. Hvaležni za hitre in spretne drsalce, ki so varno drsali po ledeni stezi. Hvaležni za spretne iskalce jelenčka Rudolfa. Hvaležni za ustvarjalne prstke, ki so pripravili darilca za božični bazar, in vrtičkarjem z bogato ponudbo. Hvaležni vsem radovednim poslušalcem pravljic. Hvaležni vsem lačnim trebuščkom, ki so se okrepčali v hiški dobrot in spretnim kuharskim mojstrom. Hvaležni vsem učencem, delavcem šole in mentorjem, ki so pomagali pri izvedbi kulturnega programa in vseh spremljajočih dejavnosti. In hvaležni vam, dragi starši, ki ste nas nagradili z bogatimi prispevki za naš šolski sklad, s podporo in z aplavzi pod našim Kulturnim odrom v Parku pod tisočerimi zvezdami. ❤️
✨⭐✨⭐✨⭐✨⭐✨⭐✨⭐✨