ZAKLJUČEK BRALNE ZNAČKE

V četrtek, 25. 5. 2017, smo imeli učenci matične in podružnične šole kulturni dan, v okviru katerega smo obeležili zaključek Bralne značke. V uvodnem delu smo se pogovarjali o branju, pomenu branja, najljubših knjigah … Nato je vsak v roke vzel knjigo, prebral del zgodbe in izpisal kakšno zanimivo misel. V nadaljevanju smo se preselili v večnamenski prostor, kjer smo si premierno ogledali gledališko predstavo – moderno Rdečo kapico, ki so jo pripravili učenci izbirnega predmeta gledališki klub pod mentorstvom učiteljice Sonje Lenarčič. Mladi gledališčniki so s predstavo navdušili in poželi bučen aplavz. Po prireditvi so učenci risali svoje najljubše knjižne junake, izdelali svojo lastno knjigo ter knjižno kazalo.

Po predstavi so učiteljice slovenščine in ravnateljica podelile bralna priznanja vsem, ki so osvojili bralno značko. Med zlate bralce, bralce, ki so bralno značko osvojili vsa leta šolanja, so se letos vpisali: LANA KOZJAK, EVA GOLOB, BLAŽ VIDOVIČ, SARA PLANINŠEK, VIT KRTALIĆ VREČKO, TJAŠA FUREK, TEJA MEDVED IN ŽIGA EMERŠIČ.

 Larisa Lampret, Blažka Škafar, Adrijana Zelenjak (9. a)

FOTOUTRINKI