cid:image001.jpg@01D73AC7.B2418420

Spoštovani!

Z veseljem sporočamo, da smo bili uspešni na JR Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti (MDDSZ) in tako z zanosom nadaljujemo z našim delom ter nadgrajujemo vsebine iz preteklih let.

V skladu z razpisom smo se iz dosedanjega “Družinskega centra Kidričevo” preimenovali v “Center za družine OBJEM”.

Vse informacije o delovanju in naših programih najdete na tej povezavi: OBJEM, center za družine.

Na socialnih omrežjih smo prisotni tudi na naši fb strani: https://www.facebook.com/OBJEM-center-za-dru%C5%BEine-866023190146745/

aaa

V obdobju 2021 – 2025 bomo izvajali naslednje vsebine:

1. DRUŽINSKO GLEDALIŠČE – vzgoja skozi umetnost, pravljice in zgodbe, priprava in izvedba različnih predstav – vse od glasbenih pravljic, gledaliških iger, muzikala in drugih predstav z izbrano vzgojno in družinsko tematiko

2. DELAVNICE SODOBNE DRUŽINSKE KULINARIKE – zdrava prehrana, vegetarijanske in veganske jedi itd.

3. DRUŽINSKA USTVARJALNICA – družinske likovne delavnice in ročna dela

4. IZZIVI MOJE DRUŽINE – cikel predavanj in delavnic za starše

5. RAZGIBAJMO ODNOSE – trening socialnih veščin za zaključene skupine otrok in mladostnikov (vključujejo se lahko tudi otroci in mladostniki s posebnimi potrebami)

6. POČITNICE S KONJI – počitniške aktivnosti za osnovnošolske otroke

7. SVETOVANJE IN PSIHOSOCIALNA PODPORA ZA OTROKE, MLADOSTNIKE in STARŠE

8. UČNA POMOČ ZA OSNOVNOŠOLCE – program učne pomoči izvajamo v sodelovanju s prostovoljci in ga lahko ponudimo le v primeru zadostnega števila prostovoljcev!

Veselimo se sodelovanja z vami!

Kolektiv centra za družine OBJEM