JESENSKI ŠPORTNI DAN

11. oktobra 2023 smo učenci od 4. do 9. razreda izvedli jesenski pohod od Dolene do Zgornje Pristave. Vsi skupaj smo se zbrali v avli ob 8.15, naši avtobusi pa so odpeljali ob pol devetih. Ko smo prispeli, nas je čakala dolga pot. Najprej smo se vzpeli po velikem hribu v gozdu in nato nadaljevali pot do vinogradov, kjer smo malicali. Takrat smo bili na sredini našega pohoda. Po malici smo se po drugi poti odpravili nazaj do ravnine. Tam smo se ustavili na igrišču in imeli smo čas še za medrazredno druženje, odmor in igranje. Čakala nas je še samo kratka pot do naših avtobusov, ki so nas ob pol enih odpeljali nazaj do šole. Ob trinajsti uri smo v šoli kosili, nato pa odšli domov.                                                                                         

Arandjela Horvat, 8. b

Fotoutrinki