PLANINSKI IZLET – RIBNIŠKA KOČA, ČRNI VRH, JEZERSKI VRH

V soboto, 18. 3. 2017 smo se z učenci planinskih krožkov  OŠ Kidričevo, podružnične šole Lovrenc, skupaj s planinskim krožkom OŠ Cirkovce, udeležili planinskega pohoda na Ribniško kočo, Črni vrh, Jezerski vrh. Naša pot se je začela proti Ribniški koči, kjer smo naredili kratek postanek. Nato smo pot nadaljevali proti Črnemu vrhu, ki je tudi najvišji vrh Pohorja. Tam smo uredili planinske dnevnike, in se malo oddahnili. Pot nas je vodila nazaj proti Ribniški koči, kjer smo spet naredili krajši postanek. Nato smo pot nadaljevali še na Jezerski vrh in nato nazaj proti naši izhodiščni točki, kjer nas je čakal avtobus.. Bil je pravi zimski pohod, saj smo ves čas hodili po snegu in tudi zato je bilo še bolj zanimivo….

 Mentorici: Polona Fajt in Alenka Brumen

Fotoutrinki