Spoštovani starši!

Najprej se vam iskreno zahvaljujemo za vašo podporo in strpnost pri izvajanju varnostnih ukrepov v zadnjih treh dnevih.

Žal smo v zadnjem času in bojimo se, da tudi v prihodnje, vedno bolj izpostavljeni novim oblikam zastraševanj, sovražnih komentarjev po spletu, nepreverjenih informacij. Vendar je na prvem mestu varnost vseh nas in predvsem naših otrok. Zato je prav in pomembno, da se zbrano pripravimo na takšne situacije, z otroki spregovorimo, jih s svojim zgledom opolnomočimo za ravnanje ob morebitni nevarnosti.

Iz vsake takšne negativne izkušnje izidemo močnejši, bogatejši za vrsto spoznanj. In tudi tokrat je tako.

Z današnjim dnem preklicujemo varnostno obvestilo v želji, da se ne ponovi.

Je pa na mestu, da smo pripravljeni, hodimo po svetu z odprtimi očmi, opazujemo vedenje ljudi in dogajanje okrog sebe in se morebitnim nevarnim situacijam pravočasno izognemo ter o svojih opažanjih sproti obveščamo pristojne institucije.

V želji, da bo odraščanje naših otrok varno, vas prav lepo pozdravljamo.

Vodstvo šole