VABILO

Draga babica in dedek!

Tudi letos v šoli sodelujemo v vseslovenski akciji Simbioza giba in vaju ob tej priložnosti vabim na skupno druženje ob gibanju za zdravje. Tokrat se bomo odpravili na pohod. Da se bosta med hojo dobro počutila, poskrbita za udobno, daljši hoji primerno športno obutev. V šoli vaju pričakujem v soboto, 29. 9. 2018, ob 8.20 zjutraj. Skupaj se bomo odpravili na pohod in se vrnili pred šolo med 12.00 in 12.30uro. Vzemita si čas. Veselim se druženja z vama!

Učenci od 4.-9.razreda se bomo skupaj z vami podali na pohod v bližnji okolici Kidričevega, učenci od 1.-3.razreda pa do učilnice v naravi. Vsi učenci podružnice v Lovrencu na Dr. polju pa bomo pešačili kar na Ptujsko Goro. Med potjo se bomo okrepčali in nabrali novih moči z malico. Tudi za vaju jo bomo pripravili in zato vaju prosim, da svojo udeležbo potrdita .

Veselimo se skupnega druženja!

Zapisala koordinatorica Simbioze giba, 
Ankica Pikula