TRŽNICA POKLICEV ZA UČENCE IN STARŠE

Obveščamo vas, da bo v torek, 3. 1. 2017 v času od 17. do 19. ure na naši šoli potekala  predstavitev 22 srednjih šol in programov iz Podravske regije.
Vabimo vse učence od 6. do 9. razreda in njihove starše na predstavitev VSEH SREDNJIH ŠOL PODRAVSKE REGIJE. Starši ste prvi svetovalci svojemu otroku pred pomembnimi življenjskimi odločitvami. Skupaj z otrokom obiščite vsako stojnico posebej in si za izbrano pripravite vsaj 3 vprašanja.
Le tako boste dobili čim več raznolikih informacij zato, da se boste kasneje lažje odločali in prevzemali odgovornost za svojo odločitev.
Spoznavanje poklicev in šol o katerih trenutno otroci morda ne razmišljajo – pa spada tudi k splošni razgledanosti.
Veselimo se srečanja in vam želimo optimističen pogled v leto 2017 in prihodnost!
Delavci OŠ Kidričevo