Tudi za šolsko leto 2024/25 Gimnazija Ptuj organizira brezplačne priprave na preizkus likovne nadarjenosti za umetniško gimnazijo_ likovna smer.

Priprave na preizkus likovne nadarjenosti za umetniško gimnazijo_ likovna smer organiziramo zato, da je preizkus za učence in učenke poznana in manj stresna situacija in je prilagojen za program umetniške gimnazije.

Priprave bodo potekale:

24. 1. in 25.1. 2024, med 15. in 18. uro  na Gimnaziji Ptuj.

• Udeležba na pripravah nikakor ni pogoj za pristop k preizkusu in za uspešnost pri preizkusu likovne nadarjenosti.
  • Priporočamo pa, da se učenke in učenci priprav udeležijo in spoznajo, kaj jih čaka na preizkusu.
  • Na priprave je potrebna prijava.

Prijavijo se najkasneje do  19. 1.  2024.

• Dostop do prijavnice (PDF) in spletne oblike prijave  je na spletni strani www.gimptuj.si , v zavihku Vpis na GimPtuj 2024/2025 –informacije za osnovnošolce oz. na povezavi:

Prijavnica PDF

Prijavnico pošljejo na:

Gimnazija Ptuj, Volkmerjeva cesta 15, 2250 Ptuj ali na

marija.baskarad@gimptuj.si s pripisom: Prijava – priprave_ likovna nadarjenost

ali se izpolnijo spletno prijavo:

Na priprave naj prinesejo različne trdote svinčnikov (HB, B1, B3…), radirko, šilček, tempera ali akrilne barve, različne debeline čopičev, škarje, lepilo, lepilni trak, trikotnik ali ravnilo. Za vse ostale pripomočke bomo poskrbeli na Gimnaziji Ptuj.