V petek, 10.3.2017, smo se nadarjeni učenci zbrali v OŠ Cirkovce. 8 učencev iz OŠ Kidričevo se nas je pridružilo 7 učencem iz Cirkovc, Kuzme in Brega v delavnici Mozaiki. Učiteljica, Aleksandra Vidovič, nam je v uvodu predstavila značilnosti rimskega mozaika. Nato smo iz razbitih keramičnih ploščic sestavljali mozaike na lesene plošče. Pri delu smo se zelo zabavali, družili in sproščali. Nastali so 4 mozaiki, ki smo jih ob koncu delavnic predstavili ostalim učencem. Vse delavnice so potekale v rimskem slogu, med delom pa smo si privoščili pravo rimsko večerjo. Želimo si še več takšnih druženj.

                                                                                                                                                             učenci 7.b

Fotoutrinki

Fotoutrinki iz delavnice Mozaik