JESENSKI KROS

Tudi petek, 13. 10. 2017, je bil športno obarvan. Učenci in učitelji smo se zbrali na površinah NK Aluminij, kjer se je odvijal jesenski kros učencev matične in podružnične šole. Pred tekom so se učenci pod nadzorom razrednikov ogreli, nato pa je šlo zares. Prvošolčki so tekli na 400 metrov, 2., 3. in 4. razredi na 600 metrov, od 5. do 9. razreda pa na 1000 metrov. Pred, med in po teku so se izvajale tudi dodatne vsebine (igre z žogo, štafetne igre …). V teku trojk so se med seboj pomerili šestošolci in sedmošolci ter osmošolci in devetošolci. Ekipo posameznega oddelka sta sestavljala 2 dečka in ena deklica. Podelili smo tudi pokal najhitrejšemu tekaču in tekačici. To lovoriko sta osvojila Ela Ripak (7. a) in Žan Vidovič (9. a)

Kaja Muršec in Tina Aubelj (8. a), Nia Bauman (7. b)
(Šolsko novinarstvo)

(fotoutrinki)