PODROČNO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA STAREJŠE UČENKE

V sredo, 10. 1. 2024, je v OŠ Cirkovce potekalo področno tekmovanje v odbojki za starejše učenke.

Ekipa deklic naše šole je osvojila 4. mesto.

Sonja Liber

PODROČNO TEKMOVANJE V ODBOJKI – STAREJŠI DEČKI

V torek, 9. 1. 2024, so se starejši učenci udeležili področnega tekmovanja v odbojki v OŠ Poljčane.

Naši učenci so osvojili 2. mesto na področnem tekmovanju med vsemi šolami iz ptujskega, ormoškega in bistriškega območja.

ČESTITKE FANTJE! 🏐🥈🏆🏆🥈🏐👏👏👏💪

Polona Fajt

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA STAREJŠE DEKLICE – FINALE

V sredo, 13. 12. 2023, je na OŠ Juršinci potekalo finale medobčinskega tekmovanja v odbojki za starejše učenke.

Ekipa naše šole se je odlično odrezala in je izmed štirinajstih sodelujočih ekip osvojila 2. mesto.

S tem rezultatom se je ekipa naše šole uvrstila na področno tekmovanje.

Sonja Liber

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA STAREJŠE DEČKE – FINALE

11. decembra so se starejši učenci udeležili finala medobčinskega tekmovanja v odbojki. Premagali so ekipo OŠ Videm-Leskovec in ekipo OŠ Markovci. Z OŠ Ljudski vrt so po borbeni igri izgubili v tretjem setu. Naši učenci so osvojili 2. mesto na medobčinskem tekmovanju in se uvrstili na področno tekmovanje.
Bravo, fantje! Čestitke!

Polona Fajt

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA STAREJŠE DEKLICE

V petek, 17.11.2023, je na OŠ Markovci potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki. Ekipa naše šole je igrala z ekipo OŠ Markovci in z ekipo OŠ Cirkulane Zavrč. Obe tekmi je zmagala in se s tem uvrstila v finale medobčinskega tekmovanja.

Mentorica: Sonja Liber

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA STAREJŠE DEČKE

V četrtek, 16. 11. 2023, so se starejši učenci udeležili medobčinskega tekmovanja v odbojki. Premagali so ekipe iz OŠ Cirkulane – Zavrč, OŠ Majšperk in OŠ Destrnik ter se brez izgubljenega seta uvrstili v finale medobčinskega tekmovanja.

Čestitke fantom za prikazano igro!

🏐💪👏👏🏐