POLFINALE DRŽAVNEGA TEKMOVANJA V NOGOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

V sredo, 22. 3. 2017, je v Murski Soboti potekalo polfinale državnega tekmovanja v nogometu. Ekipa naše šole je osvojila 1. mesto in se s tem uvrstila v finale državnega tekmovanja.

EKIPA:

Aljaž Džankič, Klemen Car, Žiga Emeršič, Žan Vidovič, Rene Čuš, Jaša Kovačič, Domen Zajšek, Tibor Knaus in Marcel Cvetko Vindiš.

Športna pedagoginja: Sonja Liber Kazimir

ČETRTFINALE DRŽAVNEGA TEKMOVANJA V NOGOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

V torek,14. 2. 2017, je na naši šoli potekalo tekmovanje v nogometu. Ekipa naše šole je osvojila 2. mesto v tej skupini in se s tem uvrstila na polfinale državnega tekmovanja.

EKIPA: Aljaž Džankič, Klemen Car, Žiga Emeršič, Žan Vidovič, Rene Čuš, Jaša Kovačič, Domen Zajšek in Marcel Cvetko Vindiš.

Mentorica: Sonja liber Kazimir

PODROČNO TEKMOVANJE V NOGOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

V sredo, 11. 1. 2017, je potekalo področno tekmovanje v nogometu.
Ekipa učencev naše šole je osvojila 2. mesto in se s tem uvrstila v četrtfinale državnega tekmovanja v nogometu.
Aljaž Džankič, Klemen Car, Rene čuš, Domen Zajšek, Jaša Kovačič, Žan Vidovič, Tibor Knaus in Žiga Emeršič.

Športna pedagoginja: Sonja Liber

Rezultat_ PT_NOG_st_ucenci_2017 (pdf)

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

V mesecu novembru in decembru je potekalo medobčinsko tekmovanje v nogometu. Ekipa naše šole je osvojila odlično 1. mesto.