OBISKALI SO NAS PRIJATELJI IZ REKE

V ponedeljek, 23. 5. 2016, so nas obiskali prijatelji iz Reke, ki obiskujejo OŠ Pećine. Najprej smo jih lepo sprejeli, nato pa se okrepčali z okusnim kosilom. Po kosilu je sledilo druženje do odhoda na bovling na Ptuj. Na bovlingu smo se imeli super, se zabavali in sklepali nova prijateljstva. Na poti proti Kidričevemu se je na naše veselje avtobus ustavil pred nakupovalnim centrom Qlandia, kjer so si lahko naši gostje kupili tudi kak spominek. V šoli smo imeli večerjo in se družili do spanja.

Naslednji dan smo se s prijatelji ob 9. uri dobili v šolski jedilnici in pozajtrkovali. Pot nas je vodila ponovno na Ptuj, natančneje na Ptujski grad. Zaradi slabega vremena je ogled mesta odpadel. Po vrnitvi v šolo je sledilo slovo, ko smo se za eno leto poslovili od prijateljev. Se vidimo ponovno naslednje leto, ko bomo v Reki gostje mi.

Larisa Lampret, Blažka Škafar, Eva Golob, 8. a
(novinarski krožek)