OBVESTILO

Na Dan brez avtomobila, v  četrtek 22. 9. in petek  23. 9. 2022 ne bo šolskega prevoza. V šolo in nazaj domov se bomo popeljali z  BICIVLAKOM  in PEŠBUSOM. Tako bomo zaznamovali evropski  Teden mobilnosti.

Učenci kolesarji obvezno nosijo čelado.

Prvošolčki se podajo na pot v spremstvu staršev.

PEŠBUS prične s hojo iz Kungote, Strnišča, Apač in Njiverc ob 7.45.

Odhodi BICIVLAKA:
7:40 odhod iz Župečje vasi
7:50 odhod iz Lovrenca, Apač, Strnišča, Kungote in Njiverc

Zbirna mesta:
Kungota: igrišče
Apače: gasilski dom
Lovrenc: pri stari trti-samo za kolesarje
Njiverce: za železniško progo
Strnišče: igrišče

Prvi, drugi in tretješolci se naj na pot podajo z ruticami in brezrokavniki. Da bomo vidni in predvsem varni.

Odhodi domov:
BICIVLAK v vse smeri ob 13:15.
PEŠBUS v vse smeri ob 14:00.

Učenci, ki že vsak dan prihajajo v šolo samostojno peš ali s kolesi, se skupinam nujno ne pridružijo. Pot v šolo in domov lahko opravijo kot po navadi, samostojno.

Učence pešce iz Župečje vasi, Pleterja,  Lovrenca ter drugih oddaljenih krajev, na najbližje zbirno mesto pospremijo starši.

Učence, ki ostanejo v šoli po 14:00 uri, prav tako domov pospremijo starši ali opravijo pot domov samostojno. (razen prvošolci)

Na pešbus in bicivlak vabljeni tudi starši.

Bodimo mobilni v skrbi za naše okolje, podajmo se na pot dobre volje.