Obveščam vas, da  bomo ta četrtek, 30. 5. 2019, v tem šolskem letu zadnjič zbirali papir. Hvala vsem, ki ste se skozi leto trudili in se odzvali na našo akcijo. Veselimo se sodelovanja z vami tudi prihodnje šolsko leto. Žal nas bodo nekateri člani naše jutranje ekipe zapustili. Mislim na devetošolce. Ob tej priložnosti se vam, fantje, iskreno zahvaljujem za ves trud in izkazano dobro voljo. Res je, da smo vsi nadomestljivi, a spomini ostajajo za vedno in misel  na vas bo vedno zbudila tople občutke in še dolgo bodo krožile zgodbe o skupnih pripetljajih.  Vsi člani jutranje ekipe vam želimo vse dobro na vaši poti.

Spoštovani starši, dragi učenci, z veseljem vas pričakujemo v novem šolskem letu 2019/2020. Do takrat pa vam želim uspešen zaključek šolskega leta, dolge in sončne počitnice, veter v laseh, zadovoljen nasmeh in mir v duši. Užijte dan, teden, mesec, užijte življenje. Ne pozabite pa na zbiranje papirja.

Ankica Pikula