Obveščam vas, da  bomo ta četrtek, 5. 9. 2019, pričeli z zbiranjem papirja od 7.00 do 8.00 ure zjutraj.

Ta teden smo pogumno zakoračili v novo šolsko leto in najbolje, da kar takoj pričnemo z utečenimi aktivnostmi, kot so tudi zbiranje papirja. Verjamemo in resnično želimo, da bo ob naši vztrajnosti epidemija zbiranja papirja zajela večino učencev šole.  S sredstvi šolskega sklada namreč vsako leto razveselimo učence in delavce šole z novimi pripomočki, ki obogatijo naše bivanje v šoli.  Nazadnje smo kupili bobne, idej in želja pa ne zmanjka. Zakaj torej omahovati? Malo časa in dobre volje in se vidimo ob četrtkih zjutraj.

V želji, da bomo v letošnjem šolskem letu ob četrtkovih jutrih polno zaposleni, vas v imenu jutranje vesele ekipe pozdravljam in želim uspešno novo šolsko leto 2019/2020.

Ankica Pikula

Zadnji rezultati – 6. 11. 2019