logo_os

druga_vrsta

POHOD NA URŠLJO GORO  

V soboto, 16. 4. 2016 smo se v okviru Zdravega življenjskega sloga in planinskega krožka OŠ Kidričevo in OŠ Cirkovce v sodelovanju s PD občine Kidričevo odpravili na pohod na Uršljo goro. Pot nas je vodila od koče na Naravskih ledinah (1072 m ) po gozdu in vmesnih snežnih zaplatah do vrha na 1699 metrih. Po dobrih dveh urah hoje smo si na vrhu odpočili, uživali v prekrasnem razgledu na okoliške vrhove,  uredili planinske dnevnike in ogledali cerkev Sv. Uršule.  Sledil je spust do izhodiščne točke, od koder smo se z avtobusom odpravili proti domu.
Vabimo vse učence, ki jih ta dejavnost zanima, da se pridružijo planinskemu krožku na osnovni šoli in se nam pridružijo tudi, kot mladi planinci v Planinskem društvu občine Kidričevo.

 Polona Fajt in Alenka Brumen

foto_ivan_kojc      fotoutrinki…

Foto: Ivan Kojc