Draga babica in dedek!

Tudi letos v šoli sodelujemo v vseslovenski akciji Simbioza giba in vaju ob tej priložnosti vabim na skupno druženje ob gibanju za zdravje.

Namen projekta je medgeneracijsko sodelovanje, druženje in gibanje za zdravje.  Z učitelji in gospo ravnateljico smo se odločili, da vaju povabimo na naš prvi športni dan, ki bo potekal na nogometnem stadionu Aluminij.

Skupaj z razredniki se bomo malo razgibali, nato pa sta vljudno vabljena k navijanju in spodbujanju, ko bomo tekli naš prvi jesenski kros. Tudi vidva se bosta malo gibala, zato ta dan izberita športna oblačila in obutev.

Vljudno vaju vabim, da se mi pridružita 23. 9. 2019 pred šolo. Dobimo se ob 8.20.  Skupaj se bomo odpravili na stadion Aluminij.

Vesel-a bom, če se mi pridružita. Imeli se bomo super! Potrebujeta samo dobro voljo in pozitivno energijo. Tudi za vaju bomo pripravili malico, zato vaju prosim, da svojo udeležbo potrdita.

Veselimo se skupnega druženja!

                                                                        Ankica Pikula, koordinatorica Simbioza šola