SPREJEM PRVOŠOLCEV V ŠOLSKO SKUPNOST

V torek, 17. novembra, je potekala krajša prireditev, na kateri smo v šolsko skupnost sprejeli 41 prvošolčkov. Prireditev je otvoril pevski zbor s Kekčevo pesmijo. Nato smo učencem predstavili in razložili, kaj pomeni biti član skupnosti učencev in kako na naši šoli to izgleda. S pevskimi in plesnimi točkami so se predstavili učenci 2. a, 2. b in 3. a. O sprejemu v šolsko skupnost je spregovorila tudi ga. podravnateljica Ankica Pikula. Za uradni sprejem v šolsko skupnost pa so učenci 1. razredov morali ponavljati zaprisege in s tem postali pravi člani šolske skupnosti ter med drugim dobili tudi izkaznice, ki to potrjujejo. Prireditev je zaključil pevski zbor s pesmijo Nikoli slabe volje. Po uradnem delu so učenci imeli še manjšo zabavo in se posladkali s torto.

Lea Lobenwein in Tjaša Čuš, 9. b