OSNOVNA ŠOLA  KIDRIČEVO

» Najbrž bom živel samo enkrat.

Če zatorej komu izkažem prijaznost ali naredim kakšno dobro delo,

naj to storim sedaj, naj ne odlašam ali pozabim,

saj ne bom šel večno po tej poti. «

(William Penna)

Spoštovani!

 

Iskrena hvala za vašo donacijo, ki ste jo namenili za nakup bobnov, visokih gred za šolski Ekovrt, vrtne ute, knjig za knjižnico, atlasov, markirnih majic, smučarskih čevljev, kolesarskih čelad in za pomoč pri subvencioniranju šole v naravi. Hvala, da ste nas slišali in da ste izkazali pripravljenost pomagati. Učenci in učitelji smo vam hvaležni, saj ste dokazali, da dobrodelnost niso le besede. Dobrodelnost so vaša dejanja.

Zahvaljujemo se:

 • Bent d.o.o
 • Generali d.o.o
 • Društvo za boljši svet
 • Zlatko Šalamun s.p.
 • Janko Rajh
 • Peršuh, vzreja perutnine
 • Danijel Zajc s.p.
 • Fošnarič Ivanka s.p.
 • Pelikan
 • Računovodstvo d.o.o
 • Adela Pislak Bali s.p.
 • Požgan Alojz s.p.
 • Aubelj, servis-trgovina d.o.o

 

                                       Upravni odbor šolskega sklada