V sredo, 23. 5. 2018, smo imeli učenci matične in podružnične šole kulturni dan.  Kot vsako leto smo se zbrali v večnamenskem prostoru šole, kjer smo bili prisotni na prireditvi ob zaključku bralne značke. Letos so v goste prišli učenci in učitelji OŠ Velika Nedelja, ki so posebej za nas odigrali spevoigro Kresniček. Nad videnim in slišanim smo bili navdušeni. Na prireditvi so bila pridnim bralcem podeljena tudi priznanja za osvojeno Bralno značko in Eko bralno značko ter priznanja za sodelovanje v projektu Naša mala knjižnica.

Tudi letos nismo pozabili na zlate bralce. Med bralce, ki so bralno značko osvojili vsa leta šolanja, so se letos vpisali: NIKA BAUMAN, TANAJA ČEH, DORA CICMANOVIĆ ZIMET, SONJA TOPOLOVEC, NIKO KORES, SIMON ŽNIDER, TAMARA KACJAN, KAJA ŽIVKO, TILEN EBERHART in TADEJ KAMENŠEK.  Nagrajeni so bili s spominskim priznanjem in knjigo.

Nia Bauman (7. b) in Tina Aubelj (8. a)

(Šolsko novinarstvo)

 

(fotogalerija)

INTERVJUJI Z UČENCI O BRANJU