ZAKLJUČNA PRIREDITEV NATEČAJA RIMA RAJA

 V sredo, 16. 5. 2019, sem se odpravila na Vrhniko v Kulturni dom Ivana Cankarja, kjer je potekala zaključna prireditev festivala otroške poezije RIMA RAJA. Moja pesem se je namreč uvrstila med najboljše pesmi tega natečaja. Najprej so svoje pesmi prebrali učenci razredne stopnje, nato pa še učenci predmetne stopnje. Vseh skupaj nas je bilo trideset, učenci pa so bili iz različnih šol po Sloveniji in iz zamejstva. Šest najboljših pesmi je dobilo posebno nagrado. Vsi, ki smo bili tam, smo prejeli zbornik z vsemi pesmimi in priznanje. Na koncu so zmagovalci svoje pesmi prebrali še enkrat. Kasneje nas je v sosednji dvorani čakalo presenečenje. Pogostili so nas s picami in sokom. Nad tem smo bili vsi navdušeni. Ko sem se najedla, sem se zelo zadovoljna počasi odpravila domov.

Staša Mrčinko, 7. a