Obvestilo!

Obveščam vas, da bomo v četrtek, 8. 9. 2016, ponovno pričeli z zbiranjem odpadnega papirja. Zbiranje bo potekalo kot običajno  od 7.00 do 8.00 zjutraj. V vseh letih do sedaj smo bili izredno uspešni in tudi v novem šolskem letu nadaljujemo in ohranjamo to skupno nalogo. V preteklem šolskem letu smo vsi skupaj dokazali, da nagrada kot zunanja motivacija ni naše edino vodilo. Dokazali smo, da nas vodijo dobra volja in skupni cilji k soustvarjanju in oblikovanju pogojev na šoli za dobro počutje in kvalitetno delo vseh nas. Hvala vsem in vsakemu posebej za vsak jutranji doprinos, izkazano pripravljenost ter dobro voljo.

Pustimo torej dobremu, naj traja!

V pričakovanju četrtka vas prav lepo pozdravljam in želim uspešen začetek šolskega leta,

Ankica Pikula